Strona główna Aktualności Odwiedziny na Wydziałach PK

Odwiedziny na Wydziałach PK

W minionym tygodniu studenci Międzynarodowego Centrum Kształcenia PK gościli
na czterech wydziałach macierzystej uczelni, która przez organizację specjalnych dni otwartych pragnie zachęcić cudzoziemców do skorzystania ze swej bogatej oferty kształcenia.

Odwiedziliśmy Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki, Wydział Mechaniczny, Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej oraz Wydział Inżynierii Lądowej. Wszędzie studenci mieli okazję spotkać się z Dziekanami poszczególnych Wydziałów oraz zapoznać się z prezentacjami poświęconymi różnym kierunkom studiów. Największą atrakcją były jednak zwiedzanie licznych, bardzo ciekawych laboratoriów, jak na przykład Laboratorium Robotyki, Laboratorium Materiałów i Nawierzchni Drogowych czy Laboratorium Energoelektroniki. Studenci byli pod ogromnym wrażeniem oferty oraz infrastruktury edukacyjnej Wydziałów. Uprzejmie dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz okazaną pomoc.

Fotorelacja: cloud.mck.pk.edu.pl/index.php/s/7RaOwA4nAadgx8D