Strona główna Aktualności GRA MIEJSKA „W 100 MINUT-KRAKOWSKIMI ŚLADAMI NIEPODLEGŁOŚCI”

GRA MIEJSKA „W 100 MINUT-KRAKOWSKIMI ŚLADAMI NIEPODLEGŁOŚCI”

20 października 2018 studenci MCK PK wzięli udział w organizowanej już po raz drugi edycji gry miejskiej „ W 100 minut- krakowskimi śladami niepodległości”. Celem gry było zaznajomienie studentów- obcokrajowców z polską historią, kulturą, polskimi bohaterami walki o wolność oraz z topografią miasta Krakowa. Była to też forma uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Gra miała kilka etapów, w czasie których studenci musieli rozwiązywać różne zadania i zagadki przygotowane przez organizatorów. W grze wzięło udział 40 uczestników, którzy podzieleni zostali na 8 zespołów. Wszystkie drużyny walczyły dzielnie i z dużym zaangażowaniem o palmę pierwszeństwa. Wszyscy świetnie się bawili, a zwycięzcy otrzymali cenne nagrody.