Dzień Języków

W czwartkowe, chłodne popołudnie 15.11. odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kształcenia wyjątkowe spotkanie kursantów przygotowujących się do podjęcia studiów w Polsce z polskimi studentami. Okazją był zorganizowany z myślą o międzynarodowej integracji Dzień Języków.  Impreza rozpoczęła się od quizu dotyczącego języków. Następnie odbyły się lekcje aż 11 różnych języków: arabskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, wietnamskiego, suahili, francuskiego, kreolskiego, indonezyjskiego, mongolskiego, chińskiego oraz gun (używany w Beninie).

Studenci z Polski mieli okazję nauczyć się podstawowych zwrotów z wielu bardzo egzotycznych języków od ich rodzimych użytkowników oraz nawiązać nowe, międzynarodowe znajomości.

Dziękujemy Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK za przyjęcie naszego zaproszenia oraz za wspólną świetną zabawę.

Galeria zdjęć: cloud.mck.pk.edu.pl/index.php/s/IlvXSPHV0zdvgXV